Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту прочитайте уважно умови прописані нижче. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт BULB (далі - «Балб») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі - «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Балб не гарантує точності і повноти опису товарів, що надаються на цьому Сайті. Балб в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в опису товарів і умови надання послуг, а також коригувати ціни. У разі старіння матеріалів на цьому Сайті Балб не зобов'язаний оновлювати їх. Балб ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви підтверджуєте угоду надати правдиву і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

Після реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Балб може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Балб не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Балб (докладніше про захист і обробці персональних даних описано нижче). Це може містити запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Повідомлення і розсилки

Балб може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані вами через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів, при управлінні замовленнями, видачі товарів. Балбей здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в веббраузер. Ви можете управляти процедурою напрямки повідомлень через відповідні налаштування або залишивши побажання нашим співробітникам.

Балб також може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокодом і знижки, персональні рекомендації, персональні знижки і пропозиції), які містять інформацію про товари, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів через Сайт. Балб здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в веббраузер. Ви можете в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок - через відповідні налаштування на Сайті.