Шановні покупці! 23 жовтня у нас додатковий робочий день. Ми відкриті для Вас з 9:00 до 19:00
×
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Диммери для світлодіодних стрічок

Не секрет, що світлодіодні стрічки сьогодні - це одні їх найоригінальніших, довговічніших і економніших приладів освітлення. Зробити їх ще ефективніше можна за допомогою диммеров для світлодіодних стрічок, у великій кількості представлених на нашому сайті. Непримітні та недорогі, led-диммери здатні в одне торкання змінити інтенсивність і потужність світіння, знизити/підвищити яскравість світлового потоку.

Показати ще...

Немає товарів.

Диммери для світлодіодних стрічок


Led-диммери практично нічим не відрізняється від звичайних диммеров. Цей також компактний пристрій, створений для регулювання потужності, яскравості й навантаження led-стрічки. На відміну від RGB- контролерів, димммер для світлодіодної стрічки 220В управляє одноканальними навантаженнями та не підходить для трьохканальних RGB- діодів. Зустріти диммери можна і в житловому будинку, і на підсвічуванні ресторану, і на окантовці рекламного банера, і на театральній експозиції. Часто їх використовують для систем "розумний" будинок, разом з датчиками руху.

У інтернет-магазині Bulb можна купити диммер для стрічки, що виконує наступні функції:

  • Регулювання інтенсивності освітлення;
  • Скорочення витрати електроенергії;
  • Збільшення терміну служби led-стрічки;
  • Роль вмикача/вимикача освітлення.

Купити диммери для led-стрічок

На нашому сайті Ви знайдете великий асортимент диммеров на світлодіодну стрічку для різних завдань і сфер застосування. Залежно від способу управління вибирайте диммери:

  • Електронні з сенсорним управлінням;
  • Дистанційні з управлінням через ІЧ-пульт;
  • Механічні.

Незалежно від Вашого вибору, купуючи led-комплектуючі в інтернет-магазині Bulb, можете розраховувати на їх якість і надійність. Також, ми завжди готові надати професійну консультацію в підборі освітлення, доставити вибраний товар в максимально короткі терміни.