Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Довгі настільні лампи

Сучасна різноманітність світильників вражає уяву своїми нетривіальними формами, незвичайними матеріалами, з яких вони створені, і функціональністю. Коли, як не сьогодні, можна вибрати різні прилади для конкретних ситуацій? Потрібна лампа, щоб зафіксувати на полиці над кріслом? Вибирай настільні світильник з прищіпкою. Хочеш унікальності в інтер'єрі? Її допоможе створити великій освітлювальний девайс. А може потрібний особливий подарунок на ювілей для дорогої людини? Знову не питання. Світильник на бронзовій платформі з кришталевим плафоном - ідеальний подарунок. Серед усієї різноманітності виділяються довгі настільні лампи.

Показати ще...

Немає товарів.

Довгі настільні лампи


Головною особливістю конструкції є, як правило, не велика ширина, але переконлива довжина девайса. Для настільних ламп на довгій ніжці можуть підходити абсолютно усі види лампочок - від традиційних ламп розжарювання, до супер економних люмінесцентних, галогенових і світлодіодних.

Універсальність подовжених настільних ламп, мабуть, буде головним коником їх використання. Своє місце вони можуть зайняти на робочому столі в офісі або кабінеті будинку, на етажерці в улюбленого крісла в затишній вітальні, в дзеркала в спальні.

В якості красивого інтер'єрного доповнення довга настільна лампа не зможе неправильним чином вплинути на  вигляд. Варто зазначити, що подовжений настільний світильник з лишком може замінити точкові джерела світла на стелі. Щобільше, навіть на кухні він буде ефективний в якості підсвічування.

І хоча більшість подовжених настільних ламп є володарями простого і нехитрого зовнішнього вигляду, все ж своєю невибагливістю створять дивовижну геометрію простору.

Декілька порад як не помилитися з вибором довгого світильника :

  • Враховуйте призначення. Вибирайте модель залежно від мети використання - для декорації або підсвічування.
  • Звертайте увагу на площі приміщення. Якщо вона метр на два і там ще є меблі, то, можливо, настільна лампа на довгій ніжці на найкращий варіант.
  • Дотримуйтеся стилю. Швидше за все, стиль бароко не потерпить геометрично точних і довгих освітлювальних девайсов.

Купити в Україні просту і навіть трохи аскетичну подовжену настільну лампу можна в інтернет-магазині світильників на будь-який смак Bulb. Пам'ятайте, у нас розмір завжди має значення, особливо коли ціни говорять на користь покупців.