Шановні покупці! 23 жовтня у нас додатковий робочий день. Ми відкриті для Вас з 9:00 до 19:00
×
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Коннектори для світлодіодних стрічок

LED-стрічки сьогодні займають популярні позиції у сфері світло-дизайну. Гнучкі, економічні вони утілюють в життя унікальні схеми по освітленню ресторанів, барів, кафе, торгових центрів і житлових будинків. Вкладення при цьому мінімальні, а монтаж не складений, завдяки конвекторам для світлодіодних стрічок.

Показати ще...

Немає товарів.

З'єднувач для світлодіодної стрічки


Практично усі led-стрічки поставляють в котушках по 5 метрів і при створенні світло-дизайну не обійтися без розрізання стрічки. Надійно з'єднати декілька частин стрічки можна двома способами - методом пайки й за допомогою з'єднувачів світлодіодної стрічки. Враховуючи, що led-стрічки - виріб витончений і треба бути справжнім віртуозом, щоб якісно її спаяти та не пошкодити декоративну частину, то другий варіант для багатьох виявиться переважним.

Процес з'єднання діодної стрічки конекторами не вимагає зайвих інструментів, окрім як стрічки, ножиць і самого з'єднувача. Цей пристрій компактний, оснащений контактами, які без пайки "склеюють" шматки стрічки та контролерів в одне ціле. Процедура установки rgb- конектора, купити який не виходячи з будинку легко в інтернет-магазині, нескладна: краї стрічки вставляють в роз'єми з'єднувача і защипують.

По конструкції led-з'єднувачі діляться на 3 основні типи:

  • Без вигину - розраховані для з'єднання двох відрізків led-стрічки на прямих сегментах;
  • Гнучкий - з'єднувач складається з пари конекторів дротяного перерізу. Особливості конструкції допускають поворот, вигин стрічки діодної під потрібним кутом.
  • Кутовий - з його допомогою стрічки сполучають під кутом 90˚.

Купити з'єднувач діодної стрічки

У каталозі освітлення представлені конектори на один і декілька роз'ємів, що допускають монтаж жорстких і гнучких конструкцій. Також моделі для монохромних стрічок, rgb-конектори для кольорових стрічок, стрічок шириною 8 і 10 мм. З їх допомогою Ви легко змонтуєте світлодіодне підсвічування необхідної довжини й втілите в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Залишилися питання? Дзвоніть! Ми з радістю підкажемо все про вибір і купівлю конекторів для світлодіодних стрічок, а також організовуємо доставку в стислі терміни.