Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Кругла світлодіодна стрічка

Освітлення може все! Пройшли ті часи, коли воно виконувало виключно свою пряму функцію. Сьогодні не лише світильники, але і саме освітлення - це повноцінний, а іноді й вирішальний елемент декору.

Показати ще...

Немає товарів.

Кругла світлодіодна стрічка


Винахід світлодіодів відкрив нову сторінку в освітленні домашніх і робочих інтер'єрів, зовнішньої реклами та фасадів. Ці недорогі й дуже економічні у використанні можуть з легкістю перетворити приміщення і вдихнути в нього нове свіже дихання.

Кругла світлодіодна стрічка - це нові ідеї та можливості для творчості. Її можна застосовувати для створення рекламної ілюмінації, декорування житлових будинків і квартир, з її допомогою можна оформляти клуби та концерт-холи, підсвічувати підвісні стелі та фасади будівель, вітрини. Автолюбителі також пристосували світлодіодні стрічки круглого типу для автомобільного освітлення.

По повз те, що такі вироби мають тривалий термін служби - до 50000 годин безперервної роботи, вони ще і порадують простотою монтажу, з якою впоратися навіть школяр. Крім того, характеризуються низьким енергоспоживанням, відмінною гнучкістю, а також високим показником захисту від вологи(IP68). Естети оцінять ефектний і стильний зовнішній вигляд круглої світлодіодної стрічки.

Інтернет-магазин освітлення для будинку і вулиці Bulb пропонує своїм покупцям тільки кращі освітлювальні рішення.