Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Магнітні трекові світильники

Магнітні трекові світильники створюють спрямований світловий потік великої потужності у будь-якій зоні приміщення. Вони складаються з магнітної шини(буває різної довжини), до якої кріпляться прожектори. Їх можна пересувати, що робить конструкцію універсальною.

Показати ще...

Немає товарів.

Магнітні трекові світильники


Особливості системи

Блок живлення магнітної системи кріпиться окремо і підключається через дріт до тієї, що мідній, що направляє. Його потужність розраховують, враховуючи сумарну усіх світильників. Краще брати її із запасом на той випадок, якщо при експлуатації доведеться додати ще декілька джерел світла. Ширина металевого короба частіше складає близько 4 см, а глибина - 7-8 см Розрізняють декілька варіантів магнітних трекових освітлювальних приладів :

  • накладні;
  • вбудовувані;
  • підвісні.

Часто конструкцію обладнали LED- лампами для економії енергії.

Функціональність і зручність

Перевага магнітних трекових світильників таке ж, як і інших приладів освітлення цього типу : можливість регулювати напрям світла, розташування світильників, їх кількість. Але вони мають ще один плюс. Потужний магніт регулює освітлення в інтер'єрі без устаткування. Трекова конструкція допомагає створювати оригінальні динамічні чорні лінії на стелі - трендове рішення в дизайні інтер'єру. Шину можна кріпити до стіни, що дозволяє експериментувати й підлаштовувати світло найбільш зручним чином.

Магнітні трекові світильники мають оригінальний дизайн. Строгі лінії та стриманість форм підходять під різні стилі. Такі системи освітлення доречні в торгових залах, виставкових просторах і навіть у звичайних офісах.