Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Неонова світлодіодна стрічка(гнучкий неон)

Ще зовсім нещодавно люстра в кімнаті була призначена виключно для наповнення кімнати світлом. Сьогодні сучасні джерела освітлення окрім своєї прямої функції є повноцінними декоративними елементами інтер'єру. Класичні світильники, модерн, хай-тек здатні задовольнити навіть самі незвичайні бажання покупців.

Велику популярність отримали футуристичні світлотехнічні вироби - гнучкі світлодіодні стрічки й неонові пристрої.

Показати ще...

Немає товарів.

Неонова світлодіодна стрічка(гнучкий неон)


Для створення таємничої, позамежної та трохи космічної обстановки дизайнери інтер'єрів використовують неонові світлодіодні стрічки. Відмітна ознака, що використання такого освітлення можливе не лише усередині приміщення, але і за його межами.

Знамениті неонові реклами, підсвічування вітрин магазинів деякий час назад були недешевим засобом не лише в купівлі, але і в установці й обслуговуванні. З винаходом світлодіодів вдалося мінімізувати вартість декоративного освітлення і здешевити витрати на експлуатацію.

Неонові гнучкі світлодіодні стрічки стають усе більш популярними завдяки своїм перевагам:

  • led-стрічки, що світяться, відрізняються гнучкістю і еластичністю. Вони можуть приймати абсолютно будь-які форми створювати унікальні малюнки.
  • неонові шнури досить тонкі в діаметрі, що забезпечує простоту і легкість монтажу.
  • відрізняються ударостійкість та можливість витримувати навантаження до 100 кг, крім того, ПВХ шнури не розтріскуються.
  • характеризуються мінімальною витратою електроенергії, що особливо важливо при декоруванні фасадів, коли йдуть сотні погонних метрів неонових діодних смуг.
  • світлодіодний неон має великий запас ресурсу роботи. Виробники стверджують, що вироби придатні для роботи упродовж 50000 годин.
  • ефективна робота в діапазоні температур від - 40 до +60 градусів.
  • безпечні для довкілля оскільки випромінюю ультрафіолет.

Хочете здійснити задуманий дизайн за допомогою освітлювальної техніки? Інтернет-магазин інноваційних світильників Bulb рекомендує купити неонову світлодіодну стрічку будь-яких забарвлень за вигідною ціною. Крім того, ми допоможемо підібрати вам необхідні комплектуючі й надамо усю інформацію по способах монтажу та експлуатації.

Інтер'єр або екстер'єр може бути стильним і ефектним, якщо ви вибираєте магазин освітлення Bulb.