Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Підсвітка з датчиком руху (автоматична)

Створюючи затишний світ у своєму будинку, дуже важливо подбати про сходи. Вона може стати дуже гарним дизайнерським рішенням. Але сходинки у квартирі повинні бути ще зручні та безпечні, особливо якщо у вас є діти й родичі старшого віку. Для цього і потрібна автоматична підсвічування сходів.

Показати ще...

Немає товарів.

Підсвітка з датчиком руху (автоматична)


Переваги підсвітки

Хорошим вирішенням цього питання може стати автоматичне підсвічування. У темну пору доби вона не тільки прикрашає квартиру, але і робить переміщення між поверхами та кімнатами комфортними. Якщо ви працюєте до пізнього часу не потрібно включати електрику (клацання може розбудити дітей), підсвічування з датчиком руху сама спрацює.

Так само, сходи з правильно підібраним підсвічуванням робить кімнату візуально ширше і надає вишуканий вигляд.

Автоматичне підсвічування має два датчики. Один з них розміщується на початку сходів, інший в кінці. Якщо ви перетинаєте один з цих двох датчиків сходинки починають плавно загорятися. Після руху встановлений контролер вимкне освітлення. Комфортним, є і те, що, якщо датчики перетинаються декількома людьми по черзі, світло не вимикається за кожним, а весь час горить. Коли по сходах проходять по обидва боки одночасно, то вона просвічується повністю, роблячи комфортним пересування для всіх учасників. Але, встановлюючи підсвічування з датчиком руху, потрібно також пам'ятати, що вона буде спрацьовувати на рух ваших домашніх тварин.

Як підібрати правильне рішення?

Існує два варіанти підсвічування: холодна і тепла. Щоб правильно підібрати, перш потрібно визначити матеріал, з якого зроблені сходи. Якщо це деревина, звичайно ж - тепла. Але якщо у вас оформлено приміщення в класичному або сучасному стилі, вибирайте холодний тон.

Залежно від загального інтер'єру вибирається і колір конструкцій. Магазин пропонує найрізноманітніші варіанти забарвлення: металік, срібло, золото, мідь коричневий, чорний, білий. Що ж стосується матеріалу, в основному це метал, але є також пластик і гіпс. І вже на ваш розсуд і смак комбінується обидва компоненти.

Найпопулярніші в наш час - світлодіодні підсвічування. Вони легко встановлюються, екологічно чисті (в їх основі немає ртуті або не виділяють ультрафіолету). Підсвічування даного типу дуже економна, оскільки витрата її на електричну енергію на 20% менше, ніж в інших, адже їх включення відбувається тільки при русі. До того ж термін експлуатації досить великий, може бути до десяти років.

Де купити і як встановити?

В інтернет-магазині BULB можна вибрати та купити автоматичну підсвітку сходів, згідно з будь-якими вашим вимогам. Також, у нас є дуже сучасне і практичне сходовий освітлення для вулиці. Установка освітлення нескладна і не займає багато часу. Маючи базові знання по роботі з електрикою, зробити монтаж приладів для освітлення можна і самостійно.