Шановні покупці! 23 жовтня у нас додатковий робочий день. Ми відкриті для Вас з 9:00 до 19:00
×
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Сутінкові датчики

Освітлення вулиці і прибудинкової території має бути ефективним і безпечним. Не обов'язково це коштує нечуваних грошей, за цілком адекватну вартість можна отримати максимум комфорту і добре освітлену місцевість в темний час доби. Хороший тому приклад - присмеркові реле(датчик освітленості), у великому асортименті представлені в інтернет-магазині BULB.

Показати ще...

Немає товарів.

Датчик світла - безпека передусім


Сутінкові датчики (фотореле, датчик освітленості) так і називаються тому, що спрацьовують при настанні сутінків. Принцип дії їх досить простий: фотоелемент усередині конструкції реагує на зміну освітлення і включає освітлювальний прилад, до якого підключений. Як тільки освітлення повертається на заданий рівень - реле автоматично вимикає світло. У результаті, власник отримує і безпеку, і економію електроенергії.

Роботу моделей, представлених в розділі "Присмеркові датчики світла і фотореле", можливо спостерігати:

  • На паркуванні;
  • Дитячих майданчиків;
  • Сходових частин багатоповерхових будинків;
  • Присадибній території;
  • При організації чергового освітленню вночі;
  • Охоронного освітлення складів, промислових і виробничих приміщень.

У більшості випадків, датчики освітленості використовуються на вулиці, тому часто мають певний рівень захисту від води і перепадів температури за стандартом IP. Дорожчі моделі не реагують на короткочасну зміну освітленості. Приміром, спалахи фар або наведення ручного ліхтаря. Деякі бренди випускають присмеркове реле в одному корпусі з датчиком часу. Такий варіант вигідний тим, що прилад, спрацьовує в одну і ту ж годину, подаватиме команду на включення світильників.

Датчик освітленості : особливості вибору

Фотореле, купити які в Україні не складе проблеми, має декілька підвидів залежно від сфери застосування :

  • З таймером;
  • З внутрішнім датчиком;
  • З датчиком, винесеним за переділи устаткування;
  • З облаштуванням регулювання порогу освітленості.

Перший вид дозволяє гнучкіше управляти світлом у будь-який час доби. З його допомогою виставляють годинник спрацьовування реле без необхідності чекати певного рівня освітлення. Другий вид має захист від зовнішньої дії. Третій - дозволяє винести фотоелемент в необхідну зону, що згодиться при роботі присмеркового реле на великій території. Останні задають порогові значення для фотоелемента.

Купити присмеркові реле в Києві

У інтернет-магазині BULB представлений широкий асортимент освітлювального устаткування і комплектуючих. Доставка замовлень здійснюється перевіреними компаніями перевізниками по усій території України. Жителі Києва зможуть вчинити купівлю в шоу-румі за адресою ін. Соборності 7-Б.