Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Світильник підвісної Tom Dixon

У нашому каталозі можна вибрати стильний дизайнерський підвісний світильник Tom Dixon у різних варіантах виконання. Створюючи свої колекції, Том Діксон хотів добитися не лише креативності та естетики виконання, але і робити свій внесок у збереження екології. І відомому британському бренду Tom Dixon це цілком вдалося. У оригінальних конструкціях застосовані енергозбережні технології й продукти перероблювання різних матеріалів. У результаті підвісні світильники Tom Dixon можуть органічно вписуватися у будь-який дизайн інтер'єру, будь то лофт або хай-тек.

Показати ще...
Показати:
Порівняти Підвісний світильник Azzardo AZ0477 Arcada L Pendant(LP6013-1BL) ціна
код: AZ0477

Світильник підвісної Tom Dixon


Вироби відрізняються нестандартними поєднаннями форм і кольорів, матеріалів і різних елементів. Завдяки цьому виходять ексклюзивні моделі, які притягують захоплені погляди. Підвісні світильники Tom Dixon і інші джерела освітлення бренду складають експозицію світових музеїв сучасного мистецтва. Ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині вподобану модель, яка, без сумніву, стане перлиною в інтер'єрі будь-якої кімнати.

Бренд настільки популярний, що існує величезна кількість підробок і реплік.

У нас ви купите тільки оригінальні світильники для створення атмосферного освітлення у будинку, квартирі, ресторані та на інших об'єктах. Для вашої зручності у нас передбачена безкоштовне доставляння по Києву при дотриманні певних умов купівлі.