Фільтри
Цена
грн грн
Тип устаткування
Потужність Вт/1м
Колірна температура джерела світла
Потужність мережі
Ступінь вологозахисту
Довжина мм
Виробники
Ще Згорнути
Фильтр
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Світлодіодна стрічка вологозахищена

Лампи розжарювання, люмінесцентні та галогенові поступово витісняються з ринку освітлювальної техніки світлодіодними технологіями. Крім того, що таке освітлення є досить економічним, led технології відрізняються ще і стійкістю до дій рідини й вологи. Світлодіодна стрічка вологозахищена відрізняється гнучкістю та еластичністю свого корпусу, що дозволяє її використати, як ефектний декоративний елемент в приміщенні та поза ним.

Показати ще...
Показати:
Порівняти
Світлодіодна стрічка Светкомплект 2835-IP65-60LED-12V-3000K ціна
код: 98350-SV
Порівняти
Світлодіодна стрічка Светкомплект 2835-IP65-60LED-12V-6000K ціна
код: 98351-SV

Світлодіодна стрічка вологозахищена


Герметичний пристрій не боїться води, вологи, попадання пилу, а також стійко до механічних ушкоджень.

Ingress Protection або IP - це буквене позначення міри захищеності діодних пристроїв. Чим вище значення індексу, тим більше міри захищеності освітлювального пристрою від твердих речовин і рідин.

Найпоширенішими світлодіодними стрічками вологозахищеними являються вироби зі значеннями на маркуванні IP65, IP67 і IP68.

Хоча числові значення відрізняються трохи, різниця в стрічках істотна.

  • IP65 означає часткову водопроникність. І хоча стрічки захищені від водних струменів, занурювати повністю в рідину їх не коштує.
  • IP67 означатиме "водонепроникність плюс". І хоча виробники запевняють, що пристрої водонепроникні, опускати їх у воду на тривалий термін заборонено. Силіконовою оболонкою покривається уся конструкція.
  • IP68 або "повна водонепроникність". Вологостійкі діоди здатні витримувати повне занурення у воду на тривалий час(до 3-го годинника). Трубка, в якій розташовуються світлодіоди, є повністю герметичною.

Якщо ви хочете освітити робочу зону на кухні, то індекс "IP65" буде цілком досить. Якщо підсвічування планується на вулиці, де кліматичні та погодні умови змінюватимуть один одного, в акваріумі або басейні, то вам необхідно купити діоди з максимальним рівнем захищеності й водонепроникності.

Якщо ви використовуєте вологозахищені діодні стрічки на вулиці, то в період лютих морозів(вище 50 градусів) найкраще їх не вимикати або не включати зовсім до потепління до - 25 градусів.

Купити монохромну або кольорову світлодіодну стрічки вологозахищену за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин стильного внутрішнього і зовнішнього освітлення Bulb в Україні та Києві.