Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Трекові лінійні світильники

Трекові лінійні світильники є гібридом мобільного трекового прожектора і стаціонарного лінійного джерела світла. Часто використовуються для освітлення комерційних об'єктів - офісів, супермаркетів, торгових, розважальних і бізнес-центрів. Допомагають створити локальне і декоративне підсвічування.

Показати ще...

Немає товарів.

Трекові лінійні світильники


Особливості конструкції

На шинопровід кріпляться джерела світла лінійної форми. Вони не фіксуються жорстко, а вільно рухаються по шині. У ній знаходяться контакти з електрикою, тому відсутні дроти. Це означає, що при пересуванні прожекторів вони не звисатимуть і не псуватимуть вид конструкції та приміщення. Світильників в треку може бути скільки завгодно. Їх легко зібрати в одну лінію (систему) за допомогою спеціальної фурнітури. Такий спосіб використовують в торгових залах магазинів.

Переваги трекових лінійних систем :

Можливість міняти розташування джерел світіння - переміщати по тих, що направляють, повертати на 360˚. Це допомагає виділяти потрібні зони.

  • Легкий монтаж і демонтаж.
  • Для регуляції насиченості світла декілька світильників можна відключити. Це теж сприяє економії електрики.
  • Встановлюється система на стелі або на стіні. Іноді по дизайнерському задуму лінії зі стельової поверхні переходять на стінну.
  • Дизайн гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр. Трекові лінійні світильники роблять в універсальних кольорах: чорному, білому і сірому. Відрізняються вони строгими лаконічними формами.

Вибираючи світильник, необхідно врахувати розмір, ширину. Потужність краще розраховувати із запасом на той випадок, якщо з часом знадобиться додати прожектори.