Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Трекові світильники з диммером

Трекові світильники з диммером - сучасні системи освітлення, маневровість і практичність яких доповнюється можливістю зміни інтенсивності світла. Трек - це металевий модуль з контактами, до яких під'єднуються лампочки.

Показати ще...

Немає товарів.

Трекові світильники з диммером


Конструкції з регулятором мають декілька переваг:

  • можливість зонувати приміщення за допомогою зниження яскравості світла в певній частині кімнати;
  • економія енергії(особливо в дуеті з LED- модулями);
  • створення м'якого освітлення(регулятор буде доречний в спальні або дитячій кімнаті, оскільки різке включення яскравого світла негативно впливає на очі);
  • можливість імітації присутності(у разі використання автоматичної системи включення).

Диммером можна оснастити не усі лампи, тому ми розв'яжемо проблему тривалого пошуку потрібного виробу і запропонуємо моделі з функцією регулювання інтенсивності світлового потоку.

Секрети популярності треклайтів

Світильники з шинопроводом заслужили вдячність дизайнерів і любителів сучасних інтер'єрів завдяки універсальності та естетичності. Лампочки не мають статичного кріплення, тому при необхідності їх можна переміщати уздовж основи. Пристрої на довгому тросі зазвичай піддаються зміні довжини підвісу. Габаритні конструкції частенько складаються з декількох груп ламп, які можна регулювати незалежно один від одного.

Трекові світильники з диммером відмінно справляються з роллю основних, акцентних і декоративних джерел світла. Регулювання інтенсивності освітлення дозволяє створити затишну і комфортну атмосферу в куточку для читання, столовій зоні, спальні й т. д. Наші менеджери знають, як перетворити житло або зробити офіс по-домашньому затишним за допомогою правильної системи освітлення.