Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Трековий гнучкий світильник

Трековий гнучкий світильник призначені для оформлення освітлення в кімнатах зі складним плануванням або в якості акцентного світла.

Показати ще...

Немає товарів.

Трековий гнучкий світильник


Ідеальними інтер'єрами для гнучких трекових освітлювальних систем стануть індустріальний лофт, стриманий мінімалізм, прогресивний хай-тек. Оригінальність і сучасність зовнішнього вигляду і функціональності дозволяє вирішувати завдання з освітленням окремих зон, підсвічувань, акцентів в оформленні інтер'єру.

Декілька ламп, розміщених на одній гнучкій шині, можуть розташовуватися як на стелі, так і на стінах. Встановивши одного разу шину, ви завжди зможете різноманітити світло додавши або прибравши декілька плафонів. З такими пристроями можна створити особливу атмосферу або утілити незвичайний задум.

Інтернет-магазин сучасного світла Bulb зібрав для вас колекцію кращих трекових гнучких світильників для будинку, офісу, торгових приміщень. Доступні ціни, приємний сервіс і доставка по усій території України - лише мала частина того, що ми можемо запропонувати. Для своїх покупців ми збираємо оригінальні освітлювальні товари по всьому світу.