Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Ультрафіолетова світлодіодна стрічка

У 2018 році ультрафіолетовий колір став кольором року. Учені встановили, що колір робить величезний вплив на людину: на його емоції, настрій і самопочуття. Ультрафіолет символізує нескінченність і безмежність. Спонукає до розкриття творчого потенціалу і духовних роздумів. Колір, досить насичений для інтер'єрів, тому дизайнери рекомендують належати до його застосування дозований і з обережністю.

Показати ще...

Немає товарів.

Ультрафіолетова світлодіодна стрічка


Відмінним рішенням стане використання хитромудрого освітлення з використанням ультрафіолетових світлодіодних стрічок. Якщо ваш інтер'єр виконаний переважно в пастельних, бежевих тонах, то ультрафіолет стане відмінним акцентом.

За допомогою подібних пристроїв ви можете підсвітити ніші або підвісну стелю, розмістити освітлювальні елементи в районі східців або шаф, флуоресцентних картин.

Прихильники футуристичних інтер'єрних рішень можуть сміливо комбінувати ультрафіолетове освітлення з яскравими жовтими елементами. Звичайно ж, практично жоден нічний клуб не може обійтися без подібного відтінку.

Промені ультрафіолетових світлодіодних стрічок здатні надати іншим кольорам насиченість і глибину. А завдяки тому, що світлодіодні технології відрізняються мінімальним споживанням електроенергії та безпекою вони отримали широку популярність. Еластична основа стрічок дозволяє декорувати конструкції будь-яких форм.

Купити стильні ультрафіолетові діодні стрічки за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині ефектних світильників для будинку і вулиці Bulb.