Шановні покупці! 23 жовтня у нас додатковий робочий день. Ми відкриті для Вас з 9:00 до 19:00
×
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Вологозахищені підвісні світильники

Освітлення ванної кімнати - важлива частина облаштування інтер'єру. Окрім практичної функції, світильники виконують декоративну: створюють акценти на конкретних зонах кімнати, доповнюють ідею дизайну і т. д. Тому до вибору освітлювальних приладів треба підходити ґрунтовно. Особливо якщо ви наглядаєте підвісні світильники для ванни. Які характеристики при купівлі бажано враховувати? Як правильно вибрати такий освітлювальний прилад для ванни?

Показати ще...

Немає товарів.

Вологозахищені підвісні світильники


Практичні ради

Підвісні світильники до ванної кімнати вибираються по таких же принципах, як і інші освітлювальні прилади. При купівлі враховуйте:

  • Форму і площу кімнати. Розміри визначають потрібний рівень світлового потоку. Форма приміщення впливає на спосіб монтажу, розташування пристрою;
  • колір стін, присутність відзеркалю вальних поверхонь. У світлому приміщенні з декількома дзеркалами буде до речі підвісний варіант невеликої потужності. Якщо ванна темна, потрібне яскравіше світло;
  • функціональні зони ванни. Світильник зазвичай використовують як основне освітлення. Але іноді такі прилади можуть призначатися для підсвічування конкретної ділянки кімнати, дзеркала і т. д.

Беріть до уваги кожен момент. Тоді вийде купити підвісний світильник у ванну, який підійде ідеально.

Кращий вибір - це Bulb

Наш інтернет-магазин зібрав в асортименті освітлювальні прилади від відомих брендів. Пропонуємо підвісні світильники для ванни, які стануть прикрасою будь-якого інтер'єру. Наші моделі відрізняються:

  • Екологічністю. У виготовленні використані якісні матеріали, які при нагріванні не виділяють токсичні речовини;
  • безпекою. Електрика і вода - небезпечні сусіди. Тому необхідно брати підвісний вологозахищений світильник. Представлені в каталозі моделі пристосовані до таких умов експлуатації та гарантують безпечне використання електрики;
  • економічністю. Завдяки можливості застосування світлодіодних ламп ви скоротите витрати на електроенергію.

Вибирайте моделі через каталог і робіть замовлення. При необхідності менеджер допоможе зорієнтуватися в асортименті, відповість на питання відносно доставляння й оформлення купівлі.