Способи доставки

Самовивіз замовлення з магазину

Замовлення можна забрати в магазині за адресою: м.Київ, пр. Соборності 7Б з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 19.00. Дату і час Вашого візиту узгодьте з менеджером інтернет магазину "Bulb". Доступна оплата через платіжний термінал.

Адресна доставка по Києву та Київській області

Доставка безкоштовна для замовлення сумою від 1000 грн. Доставка товарів здійснюється з 11:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. День доставки і орієнтовний часовий період вам вкажуть співробітники після оформлення замовлення.

Доставка платна для замовлення сумою до 1000 грн. Вартість доставки складає 100 грн. Доставка товарів здійснюється з 11:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. День доставки і орієнтовний часовий період вам вкажуть співробітники після оформлення замовлення.

По Київській області вартість доставки складає 15 грн / км від межі міста Київ.

Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.

Доставка в відділення

Доставка безкоштовна для замовлення сумою від 1000 грн. Вартість доставки замовлень до 1000 грн визначає перевізник. При оплаті замовлення післяплатою стягується комісія післяплати компанією NovaPay.

Адресна доставка

Доставка безкоштовна для замовлення сумою от 2000 грн. Вартість доставки замовлень до 2000 грн визначає перевізник. Перед доставкою з вами зв'яжеться кур'єр компанії Нова Пошта. При оплаті замовлення післяплатою стягується комісія післяплати компанією NovaPay.

   Способи оплати

Готівкова

Оплата готівкою при отриманні товару.

Visa/MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Оплата замовлення через платіжний термінал доступна при самовивозі.

Безготівковими для юридичних осіб

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

При виборі безготівкового способу оплати доставки замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Безготівковими для фізичних осіб

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

При виборі безготівкового способу оплати доставки замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Замовлення товарів, яких немає в наявності

При оформленні замовлення на відсутні товари на складі, менеджер інтернет-магазину уточнить для Вас термін поставки на замовні позиції. Після підтвердження можливості і терміну поставки товарів на склад, покупець, в якості підтвердження замовлення, вносить передоплату. Залежно від виробника, відсоток передоплати становить від 20% до 75% від суми замовлення.

Передоплату можна здійснити будь-яким із зручних способів оплати, описаному вище. Всі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України.