Інтернет-магазин світильників «Bulb»


У перекладі з англійської мови слово «bulb» означає «лампочка», але у нього є і менш поширений переклад - розширення. Інтернет-магазин світильників BULB працює над постійним розширенням. Ми збільшуємо і покращуємо асортимент, удосконалюємо якість сервісу, таким чином роблячи клієнтам найвигідніші пропозиції на ринку.

Наша робота починалася з невеликого роздрібного магазину, відкритого в 2014 році. Зараз BULB - один з провідних постачальників світлотехніки в Україні. Ми співпрацюємо з приватними і комерційними клієнтами, допомагаючи облаштувати освітлення в квартирах і будинках, офісах, торгових центрах, ресторанах. Товари можна побачити наживо в шоу-румі в Києві або замовити доставку післяплатою, щоб переконатися в якості, перед тим як оплачувати покупку.

Чому варто вибрати BULB

Ви можете купити світильник у багатьох магазинах. Навіть в гіпермаркеті, паралельно закуповуючи продукти на наступний тиждень, але BULB - більше ніж просто торгова площадка. Ми продаємо з турботою про клієнтів і створили унікальний сервіс.

Шукайте товар по фото

Нову світлотехніку найчастіше вибирають, коли роблять ремонт або доповнюють приміщення аксесуарами, щоб створити потрібну атмосферу. У ці моменти у нас часто є референс - фотографії з ідеальним інтер'єром. Якщо ви закохалися в світильник або торшер з конкретним дизайном, ми допоможемо його знайти. Перейдіть на сторінку потрібної категорії товару, завантажте фотографію або додайте посилання на неї, вкажіть контактні дані і дочекайтеся відповіді. Ми знайдемо вказаний товар для вас або підберемо максимально схожий аналог.

Купуйте в одному місці

Вам напевно доводилося їздити між районами міста або оформляти замовлення в кількох інтернет-магазинах, оплачуючи 2-3 доставки. Ми хочемо, щоб клієнтам BULB було зручно. Тому в каталозі або в шоу-румі ви знайдете все необхідне:

  • Світильники - це можуть бути люстри в класичному або мінімалістичному стилі, настінні або стельові споти, бра, торшери, настільні лампи.
  • Вуличне освітлення - ліхтарі, стовпчики, декоративне садове освітлення, прожектори і т.п.
  • Світлодіодні стрічки і профілі.
  • Комплектуючі для світильників - патрони, дроти, фурнітура для збірки, датчики руху або сутінкові датчики.
  • Лампочки - світлодіодні, лампи Едісона і філаментні лами з кольоровою або прозорою колбою.

Нашим клієнтам не доводиться порівнювати ціни в магазинах і шукати більш вигідні пропозиції. Все вигідні позиції представлені на одному сайті.

Відбираємо асортимент

Команда BULB знає, як важлива кожна хвилина вільного часу. Ми не хочемо, щоб вам доводилося витрачати години на пошуки підходящої продукції. Кожен день менеджери відбирають кращі товари. Для цього ми стежимо за новинками в ніші освітлення, знаходимо огляди на нові товари і робимо власні.

Крім того, менеджери обов'язково перевіряють стан товару перед тим, як відправити його замовнику. Ми ретельно пакуємо замовлення, щоб ви отримували тільки цілі і готові до роботи освітлювальні прилади.

Працюємо з зарубіжними та дизайнерськими українськими брендами

Кращі світильники в Україні чекають вас в каталозі магазина. Ми співпрацюємо з топовими українськими брендами, які створюють дизайнерські колекції, і з популярними зарубіжними компаніями.

Якщо менеджерам BULB не вдається вийти на зв'язок з брендом без посередників, шукаємо надійних дистриб'юторів. Представлені в каталозі товари сертифіковані і продаються з гарантією. У нашому асортименті європейські, американські і азіатські торговельні марки.

Професійно підбираємо освітлення

Ви можете звернутися за допомогою до фахівців з підбору освітлення. Для цього потрібно залишити контактні дані в спеціальній формі. У відділі продажів працюють не просто менеджери, добре знайомі з асортименту магазину.

У команді BULB є учасники міжнародних виставок світла і декору. У ніші вони працюють як мінімум 3 роки. Саме такі фахівці будуть вас консультувати. Ми допомагаємо підібрати освітлювальні прилади під інтер'єр. Фахівці знають, як з люстри зробити акцентне аксесуар або навпаки заховати освітлення.

Розробляємо проекти

У BULB також є проектний відділ, який розробляє схеми розташування освітлювальних приладів для приватних і великих комерційних клієнтів. Ми займаємося розробкою проектної, робочої та кошторисної документації. Опишемо кожен крок і допоможемо купити необхідні для реалізації предмети.

Велике складське приміщення

У нашому розпорядженні власний склад з оптимальними умовами для зберігання товарів. Співробітники регулярно перевіряють стан освітлювальних приладів.

Складський асортимент поповнюється щотижня, тому велика частина товарів є в наявності. Якщо ви хочете побачити товар з онлайн-каталогу наживо, можна замовити його доставку в шоу-рум.

Працюємо з клієнтами по всій Україні

Від освітлення залежить, наскільки комфортно буде знаходитися в приміщенні. Наша мета - допомогти створити затишний інтер'єр кожному. Тому доставка замовлень реалізується по всіх містах України. Відправляємо навіть в найменші населені пункти.

Робимо покупки вигідними для клієнтів

При покупці на суму від 1000 грн ви отримуєте накопичувальний дисконт. Мінімальна знижка - 4%. З кожною новою покупкою на велику суму розмір знижки буде зростати.

BULB - ваш експерт освітлення.