Обмін і повернення

Шановний покупець, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з дати продажу.

Для повернення або обмін товару належної якості необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину "Bulb" по телефону або відправити текстове повідомлення на електронну пошту для уточнення дати і способу повернення:

  • в офіс інтернет - магазину за адресою: м Київ, пр. Возз'єднання 7 Б. товар забирає служба доставки компанії. Вартість паркану товару становить 40 грн.
  • відправка товару перевізником Нова пошта (якщо доставка здійснювалася цією службою). Обов'язково уточніть у менеджера дані, необхідні для відправлення товару, а так само як повернути Вам гроші (на банківську карту, перекладом).

Повернення грошей здійснюється після отримання та перевірки товару. При поверненні товару перевізником, повернення грошей здійснюється протягом двох-трьох днів після отримання товару.

Право на повернення грошей або обмін товару належної якості зберігається при дотриманні наступних умов:

  •  повністю збережені упаковка, товарний вигляд і споживчі властивості товару;
  •  товар не був у експлуатації і на ньому відсутні сліди монтажу;
  •  збережений товарний чек, отриманий при доставці.

 

Гарантія на товар

На весь представлений товар в інтернет магазині "Bulb", гарантійний термін обслуговування складає мінімум 1 рік. Перед початком експлуатації, настійно рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з умовами та керівництвом по експлуатації. Якщо замовлений Вами товар потребує спеціальної установки і не може бути технічно перевірений на працездатність при доставці, приводу для хвилювань немає: купуючи товар в інтернет магазині "Bulb", Ви отримаєте товарний чек, а також фірмову гарантію від виробника.