Фільтри
Цена
грн грн
Виробники
Ще Згорнути
Патрон
Ступінь вологозахисту
Основний колір
Ще Згорнути
Фильтр
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Керамічні ізолятори

В якому б стилі не був оформлений ваш будинок - ретро, прованс, лофт або вантажу - відкрита проводка підкреслить стиль і неповторність інтер'єру. Керамічні ізолятори, купити які легко в інтернет-магазині Bulb, стануть прекрасним, а також безпечним доповненням до такого елементу декору.

Показати ще...
Показати:
Порівняти
Керамічний ізолятор Retro Bulb 106723-RB ціна
код: 009206

Керамічні ізолятори для проводки


Керамічні ізолятори (ролики або бочонки) - це незамінний елемент при створенні стильного і безпечної проводки. Виконані з високоякісних елементів, вони володіють стійкістю до високих температур, вологи, луги та розчинів кислот. Ізолятори керамічні допомагають з'єднати одножильні в загальний джгут.

Для чого ще потрібні ізолятори фарфорові?

    • Безпека - захищають електропроводку від пошкоджень, заодно ізолюючи її від стін.
    • Надійність - ізолятори фарфорові та прохідні втулки допомагають красиво закріпити дроти в потрібному місці, щоб вони не бовталися і не звисали.
    • Декоративна функція - природним чином підкреслюють стиль і неповторність інтер'єру.

В інтернет-магазині Bulb представлені наступні види ізоляторів:

    • Втулки прохідні для розведення проводки по стіні;
    • Ізолятори роликові для кріплення відкритої проводки.

Купувати керамічні ізолятори рекомендують з урахуванням характеристик проводу і частоти монтажу. Для якісного монтажу потрібно не менше трьох роликів на кожен метр подвійного або потрійного скрученого дроту. Для створення проводки на базі двожильного кабелю підійде будь-який ізолятор, на базі трьохжильного - ролики зі збільшеним діаметром верхньої частини. Колір варто вибирати, виходячи з відтінку дроти, щоб вони гармоніювали один з одним.

В інтернет-магазин Bulb Ви знайдете керамічні ізолятори для будь-якої проводки: великих і малих розмірів, подвійні та зі збільшеним діаметром. Підібрати відповідний розмір допоможе зручна система фільтрації в каталозі освітлення, а також наші консультанти. Надаємо професійну допомогу при виборі освітлення, а також швидку доставку по всій території України.