Фільтри
Виробники
Ще Згорнути
Цена
грн грн
Потужність мережі
Ступінь вологозахисту
Матеріал основи
Фильтр
Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Світлодіодна стрічка

До підсвічування сьогодні ми не відносимося, як до чогось надприродного. Вона всюди - в рекламних вивісках і конструкціях, вітринах, на фасадах будівель, в автомобілях і автобусах. А до новорічних свят різноколірні вогні усипають гілки дерев в парках, на алеях і у житлових будинків. Сьогодні вже не нововведення підсвічувати шафи-купе і робочі поверхні на кухні.

Показати ще...

Немає товарів.

Світлодіодна стрічка


Декоративне підсвічування вирішує безліч питань. З її допомогою можна дати друге дихання вже звичному інтер'єру за невеликі гроші, тим більше коли йдеться про світлодіодне підсвічування. Вона притягає не лише своїм естетичним зовнішнім виглядом і бюджетною ціною, але і максимальним режимом економії електроенергії. Світлодіодна стрічка одна з найзручніших для використання, як усередині приміщень, так і зовні.

Просте рішення за прийнятну ціну

Для подібних стрічок не треба спеціальних перетворювачів змінного струму в постійний. Досить мати стандартне джерело енергії - розетка. Все, що вам знадобиться - це невеликий адаптер(розміром з сірникову коробку), який обладнаний діодним мостом, тобто випрямлячем напруги мережі.

Лід стрічка завжди продається в щільній силіконовій оболонці, що робить можливим її використання в місцях, не захищених від вологи та пилу. Щобільше, подібна оболонка запобігає випадковому контакту людини з відкритими дротами.

Головними недоліками, які роблять пристрій незручним для підсвічування усередині приміщень являються :

  • великий крок відрізку (кратність) - в основному біля 1-го метра, рідше до 50-ти сантиметрів. В той час, як світлодіодні стрічки дозволяють зробити відрізок завдовжки близько 5-ти сантиметрів. Довжина цілісного відрізка для монтажу може складати до 100 метрів.
  • для монтажу потрібні спеціальні скоби;
  • для округлих елементів невеликого радіуса неможливо зробити підрізування захисного корпусу;
  • у led стрічках неможливо міняти яскравість світіння за допомогою диммеров, водночас можливо міняти відтінки світіння, якщо це передбачено архітектурою діодної смуги. Для цього потрібні спеціальні контролери. Окремо купити їх досить складно, тому рекомендуємо купувати готові комплекти в нашому магазині.
  • потрібне строге виконання правил безпеки при монтажі. Інакше великий ризик поразки електричним струмом.
  • мерехтіння світлодіодів може викликати головні болі й загальне стомлення. У зв'язку з тим, що світлодіодні стрічки не використовуються усередині приміщень, цей недолік нівелюється.

Інтернет-магазин якісних і стильних світильників Bulb пропонує своїм покупцям кращі світлодіодні стрічки український і європейських виробників за вигідними цінами. Окрім самої світлодіодної стрічки ви можете придбати усі необхідні комплектуючі та отримати професійну консультацію фахівців.