Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Підвісні світильники алюміній

Підвісний світильник алюміній - відмінне рішення для сучасного інтер'єру. Підходить для кухонного підсвічування і для освітлення інших приміщень відповідного дизайну. Часто використовуються для забезпечення світлом торгових вітрин.

Показати ще...
Показати:
Порівняти Підвісний світильник Ideal Lux NAVY SP1 ALLUMINIO ціна
код: 020716-IDEAL LUX

Підвісні світильники алюміній


Переваги алюмінієвих світильників

Алюмінієвий підвісний світильник має ряд переваг. Серед них виділяють:

  • Мала вага, яка дозволяє підвішувати виріб на стелю невисокої міцності;
  • Світло відбиваючи якості ;
  • Тривалий термін експлуатації - цей метал, в якості матеріалу для плафона, характеризується міцністю.

Алюміній славиться також своєю особливістю, що дозволяє легко надавати йому різні форми. За цю якість його цінують дизайнери. Підвісні світильники дозволяють регулювати висоту плафона, завдяки чому можна створити ідеальний дизайн, а також підлаштувати освітленість під свої потреби.

Завжди в тренді

Завдяки алюмінієвим виробам, дизайнери у сфері освітлення утілюють в життя навіть найсміливіші рішення. Експериментуючи з різними формами плафонів, виробники постійно знаходять щось нове. Купити підвісний світильник з алюмінію коштує також у тому випадку, коли треба реорганізовувати інтер'єр приміщення. Щоб підвіс виглядав гармонійно і красиво, необхідно правильно підібрати його під загальний стиль приміщення. Кріпляться алюмінієві вироби на спеціальний міцний декоративний ланцюжок. Це додає їм розкоші та дозволяє виглядати витончено й елегантно. Окрім ланцюжка, в якості декоративного підвісу може застосовуватися також шнур або струна.

Сьогодні користуються популярністю підвісні лінійні світлодіодні світильники, корпус яких виконаний з алюмінію. Він гарантує ефективне відведення тепла. Такі вироби можна встановлювати у будь-яких приміщеннях з високими стелями, створюючи освітлювальні лінії необхідної конфігурації.