Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Підвісний світильник Copper

Підвісний світильник Copper втілює в собі одночасно класичний дизайн, сучасність, розкіш і елегантність. Кожен власник житлового простору здатний підібрати для себе унікальний освітлювальний прилад, який підкреслить його естетичний смак, індивідуальність інтер'єру. Широкий асортимент виробів представлений різними формами, наприклад, традиційними, напівкруглими, подовжніми.

Показати ще...

Немає товарів.

Підвісний світильник Copper


Особливості виробу

Виробник, віддаючи перевагу елегантної та сучасної конструкції плафона, дав можливість наповнити кімнату комфортом, затишком і елегантністю. Різні колірні рішення сприяють гармонійному підбору аксесуара, враховуючи особисті переваги, концепцію оформлення зон. Підвісний світильник Copper ідеально буде виглядати в домашньому інтер'єрі та громадських закладах, наприклад, у барах, ресторанах, готелях, кафе.

Купити підвісний світильник Copper за цілком доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісну продукцію, швидке доставляння і високопрофесійний сервіс. Наші менеджери допоможуть підібрати освітлювальний прилад з урахуванням ваших переваг, бюджету і дизайнерського стилю інтер'єру.