Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

наш спеціаліст з підбору

Спеціаліст з підбору

фахівець з підбору освітлення «BULB»

Участник 6-ти міжнародних виставок світла і декору, загальний стаж роботи в індустрії – 4 роки

Подзвоніть мені +38 (097) 064 58 01

або залиште свої дані

Вбудовані підвісні світильники

Вбудовуваний підвісний світильник - один з найпопулярніших освітлювальних приладів. Такі моделі стильні, лаконічні та багатофункціональні. Вони підходять для створення як основного, так і додаткового освітлення.

Показати ще...
Показати:
Порівняти Підвісний світильник Arkoslight A2220211NT Spin 2m dim ціна
код: 117630-AL
Порівняти Підвісний світильник Arkoslight A2220211WT Spin 2m dim ціна
код: 117631-AL
Порівняти Підвісний світильник Azzardo AZ3096 Ovum 1 Pendant Downlight ціна
код: AZ3096

Вбудовані підвісні світильники


Основні характеристики

Підвісні вбудовані світильники відрізняються від інших освітлювальних приладів способом кріплення. Конструкції підвішуються на негнучкій трубі, спеціальному ланцюзі, тросі або шнурі.

Основні переваги вбудованих моделей :

  • Підходять для натяжних стель. Завдяки підвісу, полотно не нагріватиметься;
  • рівномірно освітлюють приміщення. Це актуально для кімнат складної форми;
  • універсальні. Купити вбудовуваний підвісний світильник стоїть для самих різних приміщень - вітальні, кабінету, ванни або спальні;
  • адаптивні. Оскільки світильники регулюються по висоті, їх можна без проблем розмістити на потрібній відстані від робочої поверхні або підлоги.

Освітлювальні прилади підвісного типу часто вибирають для того, щоб виділити окремі предмети інтер'єру. Вбудовувані моделі підходять для зонування приміщення.

Як вибрати

Одне з головних правил - вбудовувані світильники повинні гармоніювати зі стилем приміщення. Освітлювальні прилади вибирають в тій же колірній гаммі, що й інші предмети інтер'єру.

Важливо визначитися зі спрямованістю світла. Варіантів всього два. Перший - лампи можуть бути зафіксованими. У такому разі світло спрямовується в нижню частину приміщення. Моделі із зафіксованими лампами призначені для створення рівномірній освітленості. Другий варіант - підвісні конструкції, що дозволяють міняти спрямованість світлового потоку. Зазвичай такі моделі вибирають для кухні.

Одна з важливих характеристик - енергоефективність. Цей параметр значною мірою впливає на те, яка встановлюється на вбудовуваний підвісний світильник ціна. Краще віддати перевагу дорожчої моделі з високою енергоефективністю. У таких конструкцій триваліший термін експлуатації, що вигідно в довгостроковій перспективі.

Необхідно визначитися з відтінком джерела світла. Якщо прилад розташовуватиметься в робочій зоні, то кращий варіант - прохолодні тони. А для простору, призначеного для відпочинку, підійде тепла колірна гамма.